• Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор
  • Партнер Забігу 10 км
  • Партнер Велоетапу
  • Офіційний хронометрист
  • Титульний партнер
  • Генеральний медіапартнер

Новини

12.05.2021

REHUB надає послуги оренди велосипедів на старті DRAGON CAPITAL ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

В рамках старту DRAGON CAPITAL ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, який відбудеться вже 16 травня, у учасників заходу буде можливість взяти велосипед в оренду, завдяки сервісу REHUB.

 

Тож тепер відсутність велосипеду — не привід пропустити перший старт від Triathlon Ukraine. REHUB пропонує учасникам заходу оренду велосипедів та велоспорядження різного розміру: 

 

Розміри велосипедів: S, M, L

Розміри шоломів: M, L 

 

Окрім того, на ЕКСПО, у переддень старту, можна буде зробити повне ТО свого велосипеда. Спеціалісти з REHUB також допоможуть налаштувати ваш велоспипед та обрати правильну посадку, що дуже важливо для поліпшення комфорту під час їзди та для підвищення потужності та аеродинаміки.

 

Умови надання послуги оренди велосипеда на старт:

 

Вартість оренди велосипеда на старт?

500 грн.

 

Як та де можна отримати велосипед на змагання?

Наприклад, якщо старт 16 травня, велосипед видається учаснику 15 травня. Фізично його можна отримати на ЕКСПО за день до старту, або за адресою: Київ, вул. Кудряшова, 3. Або за попереднім бронюванням за номером телефону (050)3865994

 

Чи потрібна застава для оренди велосипеда?

Так. Під заставу потрібно залишити будь-який документ (паспорт, закордонний паспорт або водійське посвідчення та 1500 грн.)

 

Якщо я не поверну велосипед у день старту?

Кожен день користування велосипедом коштує 300 грн, тому після повернення байку ви сплачуєте лише фактичний час користування.

 

Як проводити оплату?

Оплата проводиться у готівковій або безготівковій формі під час отримання байку, або одразу під час бронювання.

 

Що входить у комплект оренди?

Велосипед, захисний шолом, педалі для універсального взуття (кросівки тощо).

Велосипед підлягає поверненню відразу після старту у технічній зоні (у наметі REHUB), або за адресою: Київ, вул, Кудряшова, 3 (до 19:00 у день змагань).

 

REHUB став партнером велоетапів у межах усіх заходів Triathlon Ukraine у 2021 році:

 

 

Довідка:

 

REHUB — це простір для активних людей, любителів триатлону, бігу, плавання та велоспорту. Спеціалізований магазин, велостудія та затишна кав’ярня з кращою атмосферою для якісного відновлення, корисних зустрічей та нових знайомств.

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.