До старту
залишилось
  • Офіційний партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор
До старту
залишилось

Новини

17.02.2021

Живий забіг на 10 км у межах заходу ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА: реєстрацію відкрито

 

Triathlon Ukraine відкрила реєстрацію на індивідуальну бігову дистанцію 10 км у межах заходу ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА, який відбудеться 18 квітня. Це означає, що біговим ентузіастам столиці, які скучили за живими стартами, не треба чекати осені, щоб взяти участь у забігові, — увірватися в біговий сезон можна уже в квітні!

 

Забіг на 10 км відбудеться на Русанівці — учасники стартуватимуть на Русанівській Набережній і бігтимуть вздовж Дніпра, а на фініші — здобудуть заслужені медалі та стануть частиною першого старту сезону від Triathlon Ukraine.

 

Індивідуальна бігова дистанція у межах заходу ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА ідеально підійде для тих, хто прийде підтримати своїх друзів на змаганнях з дуатлону, хто бажає провести контрольне тренування після зими або пробігти дистанцію на швидкість.

 

Реєстрація на індивідуальний забіг на 10 км у межах заходу ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА триває з 17 лютого до 17 квітня. Ті ж учасники, які бажають отримати іменний стартовий номер, повинні зареєструватися до 28 березня.

 

 

 

 

 

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine й триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 5 стартів: змагання з дуатлону, акватлону й триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.